//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

movie
10:00 HURÁ NA POHÁDKY | Kino Junior

 

eatre
13:00 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NOMINACÍ A CENY MĚSTA TANCE 2019 | Divadlo

Slavnostní zakončení přehlídky Tanec, tanec... 2019 a vyhlášení Ceny města tance 2019. Závěrečným tancem bude choreografie vzniklá v rámci rezidenčního pobytu Ceny města tance 2018.

movie
14:30 OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON | Kino Junior

Protože má Shaun jako vždy plná kopýtka práce s drážděním farmáře a Bitzera, ani si nevšimne podivných světel oznamujících tajemného návštěvníka z jiné galaxie.
 

movie
17:00 STAŘÍCI | Kino Junior

Dva bývalí političtí vězni ve stařeckém věku se vydávají v obytném voze napříč republikou aby vypátrali a zabili komunistického prokurátora z 50. let, který nebyl oficiálně za své činy potrestán.
 

movie
17:00 POSLEDNÍ ARISTOKRATKA | Kino Radnice

Film podle stejnojmenné knižní předlohy o rodilém Newyorčanovi Frankovi, který zdědí dávné rodové sídlo Kostka a vyrazí se svou rodinou do Čech.
 

empty
17:00 WORKSHOP RUČNÍ GRAFIKY | Rampa

Seznamovací lekce pro zájemce o pravidelné kurzy. Velké formáty. Od 17 do 19 hodin.

empty
19:00 WORKSHOP TANEC TRIBAL FUSION | Rampa

Seznamovací lekce pro zájemce o pravidelné kurzy Tribal Fusion, což je moderní břišní tanec s prvky z dalších druhů tanců - hadí vlnění. Od 19 do 20 hodin. Tribal Fusion je forma moderního břišního tance. Je syntézou mnoha tanečních forem. Často zahrnuje prvky breakdance, egyptského stylu, moderního tance, jazzu, burlesque a dalších. Čerpá z mnoha tradičních forem jako je Flamenco, Bhangra, Kathak a dalších folklórních tanečních stylů.

movie
20:00 ROMÁN PRO PROKROČILÉ | Kino Junior

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? V hlavní roli šarmantního rozvedeného světáka se představí Marek Vašut.
 

movie
20:00 JOKER | Kino Radnice

Pojďte nakouknout do duše šíleného i geniálního zločince z Gotham City a zjistit, které události vedly k jeho zrodu. 

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.