//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

empty
08:00 OTEVŘENÉ DVEŘE PRIMÁTORA | Nová radnice

Setkání primátora s veřejností na radnici, 2. patro, sekretariát dv. č. 207. Na schůzku s primátorem je lepší se objednat předem, a to na tel. 483 357 184 nebo e-mailu hujerova@mestojablonec.cz

movie
17:00 ANGRY BIRDS VE FILMU 2 | Kino Radnice

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při.
 

movie
17:00 DEŠTIVÝ DEN V NEW YORKU | Kino Junior

Komedie Woodyho Allena vypráví příběh vysokoškoláků Gatsbyho a Ashleigh, jejichž společný prosluněný víkend v New Yorku rozhodně nepůjde podle plánu. Dešťové kapky jim připraví nečekaná setkání a komická dobrodružství...
 

eatre
19:00 VZPOMÍNKY ZŮSTANOU | Divadlo

Milostný příběh barového klavíristy a jeho dvou osudových žen. Hra o lásce a rodinných poutech plná úsměvných, dojemných, ale i vážnějších momentů. Herecký koncert Zlaty Adamovské, Petra Štěpánka a Jany Strykové, či Lucie Štěpánkové a Viléma Udatného. Od autora brilantní komedie Každý rok ve stejnou dobu, která oslovila diváky na celém světě.„Tato neobvyklá love story splétá smích, slzy a nostalgické písně, aby utkala okouzlující pozdrav romantickým hrám minulosti.“

talk
20:00 ČESKÝ RÁJ - ZNÁMÝ A NEZNÁMÝ | Rampa

Multimediální projekce a přednáška o Českém ráji. Prostřednictvím velkoplošných fotografií společně s Ing. Pavlou Bičíkovou navštívíme známá i méně známá místa Českého ráje.

movie
20:00 PŘES PRSTY | Kino Radnice

Komedie o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.
 

movie
20:00 JIŘÍ SUCHÝ–LEHCE S ŽIVOTEM SE PRÁT | Kino Junior

Legenda české kultury, která ovlivnila několik generací. To je Jiří Suchý, o jehož životní cestě, mnohdy nelehké, natočila dokumentární film Olga Sommerová. 

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

ition
10:00-17:00 Muzeum hraček

Expozice se nachází ve čtyřech místnostech o ploše cca 90 m2.

Vystavované hračky jsou převážně z období od roku 1940 do roku 1989, ale najdete zde i starší.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
08:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:30-23:30 Bowling Live

8x závodní dráhy Brunswick, 5x kulečník, šipky, simulátory, stolní kopaná, vzdušný hokej, stolní tenis