//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

eatre
10:00 JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU | Divadlo

TERMÍN KONÁNÍ JE V JEDNÁNÍ!!! 

movie
17:00 AFTER: POLIBEK | Kino Junior

O filmu After: Polibek se často píše jako o „Padesáti odstínech pro teenagery“. Oba filmy spojuje velká romance, neovladatelná přitažlivost hlavních hrdinů, vášeň a touha. After: Polibek vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru Anny Todd, prvního dílu z několikadílné série After. Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platformě Wattpad má přes miliardu přečtení. 

movie
17:00 DADDY COOL | Kino Radnice

Daddy Cool, slavný hit Boney M, dal název bláznivé komedii o čtyřicátníkovi, který si doma založí jesle. A vede je hodně po svém. 

empty
17:30 WORKSHOP AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ | Rampa

Bubnování pro začátečníky (17:30) i pokročilejší (19:15). Workshop vede Tomáš Kerle, specialista na tradiční i moderní západoafrické rytmy, hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse...

talk
18:00 UGANDA - PUTOVÁNÍ AFRICKOU DIVOČINOU | Vladimírovo knihkupectví Serius

Čtvrtek 16. května v 18 hodin v knihkupectví
Přijměte prosím pozvání na přednášku spolku Prales dětem, o projektech Green Life a Blue life na Sumatře, které zde chrání přírodu ve spolupráci s místními organizacemi a vládou. Součástí večera bude i promítání nového filmu z africké divočiny Wildlife of Uganda. Seznámíte se s novými vizemi, které směřují k ochraně nosorožců do Afriky a taktéž se vznikem unikátního světového monitorovacího programu Oko Země. Jarní šňůra besed směřuje k podpoře činnosti projektu Greenblue life Uganda a Ziwa Rhino Sanctuary, které společně monitorují a chrání nosorožce s fotopastmi.
Pozvánka na fb:
https://cs-cz.facebook.com/events/285943759011942/

eatre
19:00 MOJE HRA | Divadlo

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli…

movie
20:00 MOJE STOLETÍ | Kino Junior

Mozaika příběhů ze století naší republiky ve vzpomínkách stoletých 

movie
20:00 AVENGERS: ENDGAME | Kino Radnice

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. 

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

ition
10:00-17:00 Muzeum hraček

Expozice se nachází ve čtyřech místnostech o ploše cca 90 m2.

Vystavované hračky jsou převážně z období od roku 1940 do roku 1989, ale najdete zde i starší.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
08:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:30-23:30 Bowling Live

8x závodní dráhy Brunswick, 5x kulečník, šipky, simulátory, stolní kopaná, vzdušný hokej, stolní tenis