//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

empty
00:00 18. - 21. 3. FESTIVAL JEDEN SVĚT 2019 | Rampa

Identita, jistota, bezpečí. Jeden Svět 2019 hledá, co nás spojuje. 21. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech. 19. 3. / úterý / 17.30 hodinEXIT – Dát extremismu sbohem / Karen Winther / Norsko, Německo, Švédsko / 52 min. Jako teenagerka toužila po akci a společenství, které by ji přijalo. Když její očekávání nenaplnili anarchisté, přidala se k neonacistům. Jaký moment ji nakonec přiměl k opuštění extremistického prostředí?Hosté pro debatu: In IUSTITIA - ředitelka Mgr. Klára Kalibová, PhD. a Mgr. Kateřina Baňacká. In IUSTITIA je organizace zabývající se pomocí obětem násilí z nenávisti a jeho prevencí.

movie
17:00 ROMA | Kino Junior

Láska. Odvaha. Naděje. Změna. Domov. ROMA. Nejosobnější film oscarového režiséra Alfonsa Cuaróna u nás v kině a na Netflixu. 

movie
17:00 LÉTO S GENTLEMANEM | Kino Radnice

Letní romantická komedie o touze po svobodě, pozdní lásce a naději…

empty
17:30 18. 3. FESTIVAL JEDEN SVĚT 2019 | Rampa

Identita, jistota, bezpečí. Jeden Svět 2019 hledá, co nás spojuje. 21. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech.

eatre
19:00 VRAŽDA KRÁLE GONZAGA | Divadlo

Hřích je hřích, i když nám svědomí namlouvá jinak. 

movie
20:00 ŠŤASTNÝ LAZZARO | Kino Junior

Lazzaro je mladík tak dobrosrdečný a upřímný, až se některým lidem zdá hloupý. Jako jediný je však díky tomu schopen prožít skutečné štěstí.  

movie
20:00 CAPTAIN MARVEL | Kino Radnice

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. 

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.