//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

sun
04:45 VÝCHOD | Slunceempty


empty
15:30 LITERÁRNÍ KLUB | Knihovna

Miluješ knihy? Je ti 8 - 15 let? Přidej se k nám a přijď do audiovizuálního sálu.

movie
17:15 ESCOBAR | Kino Radnice

Pablo Escobar. Jméno, které jste slyšeli. Myslíte ale, že už o něm víte všechno? V novém thrilleru Escobar se jako legendární narkobaron představí Oscarový a charismatický Javier Bardem. Zfilmovaný příběh jednoho z největších zločinců všech dob má překvapivého vypravěče. Novinářku a televizní celebritu, která s Escobarem prožila žhavý milenecký vztah a kterou ve filmu hraje Penélope Cruz.

movie
17:30 S LÁSKOU VINCENT | Kino Junior

Celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi S láskou Vincent navazuje na slova samotného génia, který jednou pronesl, že “může komunikovat pouze skrze své malby". Byl natočen kombinací hraného filmu a animace originálních olejomaleb. Přesněji řečeno 66 960 originálních olejomaleb vytvořených 125 umělci z celého světa podle 94 původních van Goghových děl. Předlohou pro animované obrazy jsou hrané scény se skutečnými herci.

empty
18:00 ASTRONOMICKÉ SETKÁNÍ | Rampa

Nebe nad Nisou. Letní večery pod hvězdami, červencové úplné zatmění Měsíce a další zajímavosti na obloze v průběhu prázdnin a dovolených.

empty
18:00 ABSOLVENTSKÝ KONCERT ZUŠ | Kostel svaté Anny

Závěrečný koncert absolventů hudebního oboru ZUŠ Jablonec nad Nisou.

eatre
19:00 JE ÚCHVATNÁ! | Divadlo

Životní kariéra operní zpěvačky Florence Foster Jenkins, která věřila ve svůj úžasná soprán, přestože ve skutečnosti zpívala příšerně falešně. 

music
20:00 DUŠAN VITÁZEK S KAPELOU | Divadlo

Dušan Vitázek, ...rodák ze Slovenska, občan Česka, držitel dvou prestižních ocenení Thalie, startuje sólovou dráhu s vlastní tvorbou. Vydává své první hudební album “KDE”a začíná vystupovat na svých prvních koncertech. Album nahrál se skvělými muzikanty Petrem Ptáčkem (bycí), Jirkem Kalouskem (kytary) a Tomášem Vunderle Koudelkou (basa), kteří jsou součástí B-Side Band. Ve stejném složení vystupují i živě na koncertech jako Dušan Vitázek & band. Styl - tatranský pop, indie folk, world music... porno folk. 

movie
20:00 MÁŠ JI! | Kino Radnice

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.

empty
20:00 DUŠAN VITÁZEK S KAPELOU | Přehrada

Tatranský pop, indie folk a world music na molu jablonecké přehrady.

movie
20:00 SOLO: STAR WARS STORY | Kino Junior

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.

sun
21:14 ZÁPAD | Slunceempty


ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.