//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

Co v Jabku pozítří

sun
04:59 VÝCHOD | Slunceempty


music
17:00 JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL | Divadlo

Účinkují:

empty
17:00 KORÁLKOVÁ DÍLNA | Dům česko-německého porozuměníempty

Tvoření s korálky na téma 100 let republiky s Lídou Dutou.

movie
17:00 SOLO: STAR WARS STORY | Kino Radnice

 

movie
17:30 POD JEDNÍM STROMEM | Kino Junior

Pod jedním stromem je komedie chladná a tvrdá jako nehostinné islandské pláně. Na zahradě klidného předměstí stojí vysoký košatý strom. Strom vrhá velký a studený stín na druhou zahradu. U každé zahrady je dům a v nich bydlí lidé. Sousedé, kteří bydlí ve stínu stromu, se ale nechtějí smířit s tím, že se nemohou pořádně slunit na vzácném letním slunci. Rádi by, aby se strom alespoň prořezal. Dohadování se promění v hádky, nevhodné poznámky v osobní obvinění a nadávky… Pod jedním idylickým stromem se obyčejné sousedské neshody rozrostou v naprosto neočekávanou spirálu násilí, která se vymkne kontrole.

music
19:00 QUEEN REVIVAL | Eurocentrum

Skladby Queen v podání kapely Petera PačutaHost: Stanislav Hojgr & UnitedAkci pořádá Advard Enterprise s.r.o.

music
20:00 ENERGIT | Rampa

Koncert legendy československého rocku. Luboš Andršt - kytara, Vladimír Guma Kulhánek - baskytary,Jan Holeček - zpěv a Hammond B3, Jiří"Zelí"Zelenka - bicí s novým albem Time´s Arrow. Skupina je legendou československého rocku, existuje od roku 1973, kdy byla založena Lubošem Andrštem a bývalými členy Flamenga z období "Kuřete v Hodinkách", a to Ivanem Khuntem a  Jaroslavem Erno Šedivým. Kapela v dubnu loňského roku vydala úspěšné album Time´s Arrow a od té doby koncertuje. www.energit-band.com

movie
20:00 ŽENOU Z BOŽÍ VŮLE | Kino Junior

 

movie
20:00 DEADPOOL 2 | Kino Radnice

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola. Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne.

sun
20:53 ZÁPAD | Slunceempty


ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

ition
10:00-17:00 Muzeum hraček

Expozice se nachází ve čtyřech místnostech o ploše cca 90 m2.

Vystavované hračky jsou převážně z období od roku 1940 do roku 1989, ale najdete zde i starší.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
08:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-02:00 Bowling Live

8x závodní dráhy Brunswick, 5x kulečník, šipky, simulátory, stolní kopaná, vzdušný hokej, stolní tenis