//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

sun
05:04 VÝCHOD | Slunceempty


eatre
08:30 JAK (JULES) ŽIL VERNE | Divadlo

Verneho dobrodružné romány znají čtenáři všech generací celého světa. Málokdo by neznal kapitána Nema, profesora Orfanika nebo třeba Nautila…

empty
15:30 LOUTKOVÉ DIVADLO II - LITERÁRNÍ KLUB | Knihovna

Miluješ knihy? Je ti 8 - 15 let? Přidej se k nám a přijď do audiovizuálního sálu.

movie
17:30 ZIMNÍ BRATŘI | Kino Junior

V odlehlém těžařském městečku až za koncem světa žijí dva bratři. Pracují v dole, starší z nich žije neutěšený a drsný život jako všichni místní těžaři. Mladší Emil je v tomhle opuštěném místě ještě opuštěnější, než ostatní. Outsider uzavřený ve svém osamění, má kromě práce pro společnost jednu jedinou další hodnotu. Z chemikálií ukradených v továrně načerno pálí alkohol. Baví se snad pouze s Anou, po které tiše touží. Jeden z místních onemocní a vina padá na Emila a jeho pálenku. Spor mezi bratry a rodinou nemocného se vyhrotí až k násilí, do toho se Emil cítí bratrem podveden a zrazen, protože Anna, objekt jeho plaché touhy, se dala dohromady právě s ním. Najednou nemá nikoho a nemá už vůbec co ztratit.

movie
18:00 VERNISÁŽ MATURITNÍCH PRACÍ SUPŠ A VOŠ JABLONEC N. N. 2018 | Kino Radnice

Srdečně vás zveme do kina Radnice na vernisáž, která se uskuteční V PONDĚLÍ 21. 5. 2018 od 18 hodin.
Od 19:00 následuje projekce filmu ČTVEREC
(vstupné dobrovolné)

movie
19:00 ČTVEREC | Kino Radnice

Christian je kurátor prestižního muzea moderního umění, které právě chystá odvážnou konceptuální výstavu. Její ústřední myšlenkou je čtverec o rozměrech 4 x 4 metry. Uvnitř něj platí pravidlo naprosté rovnosti a tolerance. Vítejte ve čtverci jménem současná Evropa.

movie
20:00 BOHU ŽEL | Kino Junior

Celovečerní autorský dokumentární film Saši Dlouhého Bohu žel sleduje šest uprchlických příběhů prožívaných po dobu několika let v České republice. Ta, jako bývalý člen sovětského socialistického bloku a dnes součást Evropské unie, vykazuje z celoevropského pohledu téměř největší odpor vůči uprchlíkům, aniž by sama nějaké měla. Míra odmítání migrantů, především těch nelegálních a s muslimskou vírou, je v přímé úměře k frekvenci tématu ve volebních programech politických stran i hlavy státu.

sun
20:47 ZÁPAD | Slunceempty


ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.