//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

empty
18:00 ÁRTOVO PONDĚLÍ NA RAMPĚ | Rampa

Pravidelné výukové výtvarné kurzy 3D papier TH a papier mache, tvorba lampionů, lampionků a dalších světelných předmětů ve stylu Pop Art. Vede Zdeňka Svobodová, pro všechny věkové kategorie.

empty
20:00 WORKSHOP MODERNÍHO BŘIŠNÍHO TANCE | Rampa

Pravidelná výuka moderního břišního tance s prvky dalších druhů tanců - tribal fusion. Lektorka Lucie Slaninová, od 20 do 21 hodin. Tribal Fusion (hadí vlnění) je forma moderního břišního tance. Je syntézou mnoha tanečních forem. Často zahrnuje prvky breakdance, egyptského stylu, moderního tance, jazzu, burlesque a dalších. Čerpá z mnoha tradičních forem jako je Flamenco, Bhangra, Kathak a dalších folklórních tanečních stylů. Tanečnice Lucie se věnuje tanci Tribal Fusion, józe, cikánským tancům a dalším pohybovým aktivitám. Vystupuje v cizině i v tuzemsku. Sebou podložku pod sebe, vodu. www.bezmezer.cz

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.