//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

empty
18:00 ÁRTOVO PONDĚLÍ NA RAMPĚ | Rampa

Seznamovací kurz. Výuka klasické kresby od základů pro všechny věkové kategorie pod vedením Zdeňky Svobodové. 18-20 hodin.

empty
20:00 WORKSHOP MODERNÍHO BŘIŠNÍHO TANCE | Rampa

Tanec Open Class Tribal Fusion (hadí vlnění). Lektorka Lucie Slaninová. 20 - 21 hodin. Tribal Fusion je forma moderního břišního tance. Je syntézou mnoha tanečních forem. Často zahrnuje prvky breakdance, egyptského stylu, moderního tance, jazzu, burlesque a dalších. Čerpá z mnoha tradičních forem jako je Flamenco, Bhangra, Kathak a dalších folklórních tanečních stylů. Tanečnice Lucie se věnuje tanci Tribal Fusion, józe, cikánským tancům a dalším pohybovým aktivitám. Vystupuje v cizině i v tuzemsku. Často v doprovodu živé hudby. Sebou podložku pod sebe, vodu. Stránky: http://tribalfusiontanecnice.weebly.com https://lucieslaninova.wixsite.com/tribalfusion

ition
09:00-17:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
13:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.