//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

movie
00:00 KLUCI Z HOR | Kino Radnice

Film o vztahu mentálně postiženého strýce a jeho synovce, které osud svede v jedné chvíli dohromady. 

sun
07:03 VÝCHOD | Slunceempty


movie
09:30 JABLONECKÝ KINOFEST 2018 | Kino

Chystáme pro vás velké filmové překvapení!
Představíme vám naše projekty, které jsou ušité na míru každé generaci.
Takže vezměte celou rodinu, poznejte jablonecká kina a užijte si spoustu zábavy!
Permanentky jsou v prodeji za 149 Kč na pokladnách kin a Eurocentra. Jedna permanentka platí pro celý KinoFEST - za krásných 149 Kč tedy můžete vidět spoustu filmů.

Jednotlivé vstupenky budou na pokladnách k dispozici (po předložení permanentky) do naplnění kapacity sálu.
S rezervovanými vstupenkami choďte prosím s dostatečným předstihem, neobsazená místa budou 15 minut před projekcí nabídnuta dalším zájemcům
Přijďte na film do kina! :) 

sport
09:45 OBLASTNÍ PŘEBOR SEVERNÍCH ČECH | Městská hala

Závody v moderní gymnastice. Oblastní přebor Severních Čech ve společných skladbách, dvojicích/trojicích a Podzimní liga jednotlivkyň.

movie
11:00 FILMBRUNCH | Kino Junior

Nedělní pohodovka s přáteli v kině Junior. O půl jedenácté Vám své laskominy nabídne kavárna Pokec, posedět a pokecat s přáteli můžete u stolků ve foyer kina. Od 12 hodin pak následuje projekce filmu JÁ, SIMON.

movie
12:00 TAK PRAVIL BŮH | Kino Junior

Jízlivý, sarkastický a dojemný rodinný portrét inspirovaný slavnou biografií dánského dramatika Jense Blendstrupa je zasazený do druhé poloviny 80. let, do doby, kdy explodoval Černobyl. Zachycuje nevšední rodinu, kterou pevnou rukou řídí podivínský psychiatr Uffe, muž mnoha podivných zálib. Patří mezi ně domácí pitky s pacienty i rázovitá výchova synů. Uffe se doma cítí být bohem. Ale bohové nemusí být dvakrát laskaví. Nevšední tragikomedie o podivné lásce, odpuštění a polévce ze šnapsu. 

movie
12:00 THE OPERA HOUSE | Kino Radnice

Film nezachycuje pouze znovuzrození newyorského operního svatostánku, ale i samotného města a jeho tehdejších obyvatel. 

empty
14:30 BRUSLENÍ S VIKÝŘEM | Přehrada

Sportovní odpoledne pro všechny nadšené bruslaře. Informace P. Dostál.

movie
15:00 CARMEN | GEORGES BIZET | Kino Radnice

Clémentine Margaine se představí v titulní roli nejslavnější operní svůdkyně s Robertem Alagnou, který si jako Don José získal srdce operních diváků již při HD přenosu v roce 2010. Provedení jedné z nejoblíbenějších inscenací na repertoáru Metropolitní opery, kterou režíroval Sir Richard Eyre, bude řídit Louis Langrée. 

movie
15:00 POHÁDKOVÁ ŠKOLA | Kino Junior

Pásmo pohádek pro nejmenší.

empty
16:00 POSVÍCENÍ V MODRÉM 2018 | Eurocentrum

35. ročník nejstaršího severočeského bluegrassového festivaluVystoupí Modrotisk, Sunny Side, G-runs ‘n Roses, Album, Nudličky a Henhouse Prowlers (USA)

sun
16:21 ZÁPAD | Slunceempty


movie
17:00 ONI A SILVIO | Kino Junior

Film dává nahlédnout do soukromí kontroverzní postavy Silvia Berlusconiho a nabízí pohled na mrazivé a mnohdy groteskní situace. 

movie
18:45 MARNIE | NICO MUHLY/LIBRETO NICHOLAS WRIGHT | Kino Radnice

Opera Marnie skladatele Nico Muhlyho má tuto sezónu v Metropolitní opeře americkou premiéru. Vznikla jako adaptace románu Winstona Grahama, který zároveň inspiroval stejnojmenný filmový thriller Alfreda Hitchocka. Titulní roli ztvární mezzosopranistka Isabel Leonard, jejího vyděračského manžela Marka Rutlanda barytonista Christopher Maltman, jeho bratra Terryho kontratenorista Iestyn Davies, paní Rutlandovou sopranistka Janis Kelly a Marniinu matku uznávaná mezzosopranistka Denice Graves. Orchestr bude ve svém metropolitním debutu řídit Robert Spano.
Marnie vznikla na společnou objednávku a v koprodukci s English National Opera, kde měla tato inscenace premiéru v roce 2017.
 

movie
20:00 ČARODĚJOVY HODINY | Kino Radnice

Desetiletý chlapec Lewis se po nenadálé události odstěhuje do tajemného panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají magii. Strýček zasvěcuje Lewise do světa kouzel a ten mu pomáhá vypátrat záhadné hodiny, které by svou čarovnou mocí mohly způsobit konec lidského pokolení. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse.
 

movie
20:00 NASLEPO | Kino Junior

Připravili jsme pro vás tajné dramaturgické překvapení! Do poslední chvíle nebudete vědět, jaký film vás v kině čeká! Zaplatíte za něj ale až po promítání, a to takovou částku, jakou sami uznáte za vhodné. Stačí si vyzvednout volné vstupenky na pokladně kina a nechat se překvapit!

movie
22:00 SESTRA | Kino Radnice

Démonická řádová sestra se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství.
 

movie
22:00 BOHEMIAN RHAPSODY | Kino Junior

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především jejího frontmana Freddieho Mercuryho.
 

ition
10:00-13:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

ition
11:00-16:30 Muzeum hraček

Expozice se nachází ve čtyřech místnostech o ploše cca 90 m2.

Vystavované hračky jsou převážně z období od roku 1940 do roku 1989, ale najdete zde i starší.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
10:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

sport
13:00-02:00 Bowling Live

8x závodní dráhy Brunswick, 5x kulečník, šipky, simulátory, stolní kopaná, vzdušný hokej, stolní tenis