//echo "\n"; //echo "\n"; ?>
@

eatre
00:00 DEN EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ 2018 | Divadlo

Divadlo bude otevřeno od 14 do 17 hodin a nabídne svým návštěvníkům komentovanou prohlídku zvukové a světelné kabiny i jeviště.

sun
06:32 VÝCHOD | Slunceempty


movie
10:00 FILMBRUNCH | Kino Junior

Nedělní pohodovka s přáteli v kině Junior. O půl jedenácté Vám své laskominy nabídne kavárna Pokec, posedět a pokecat s přáteli můžete u stolků ve foyer kina. Od 12 hodin pak následuje projekce filmu JÁ, SIMON.

movie
12:00 VÍNO NÁS SPOJUJE | Kino Junior

 

empty
13:00 RADNICE SLAVÍ! | Nová radnice

Přijďte slavit spolu s námi, zatančit si v dobové tančírně a prozkoumat kouzlo této pro Jablonec tak charakteristické budovy. Pro děti je připravena soutěž, při níž se nejen ony dozvědí mnoho zajímavého o historii i současnosti naší radnice, která již 85 let zdobí Mírové náměstí.

talk
13:00 JSEM OBYČEJNÝ VESNICKÝ KLUK Z LUČAN | Knihovna

Přednáška Jitky Noskové v audiovizuálním sále u příležitosti stého výročí zvolení K. R. Fischera starostou města Jablonce nad Nisou.

movie
14:30 KUBÍK HRDINA | Kino Radnice

Příběh mladého kulíka zlatého, který má problémy naučit se létat a migrovat se svou rodinou do teplých krajin. S pomocí několika kamarádů je schopen přežít ve světě plném nepřátel a nakonec je i oslavován jako hrdina.
 

empty
16:30 DEN EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ | Knihovna

Na oddělení pro mládež stanoviště dětské trasy, prvoregistrace pro děti zdarma. Od 13 hodin v audiovizuálním sále přednáška Jitky Noskové Jsem obyčejný vesnický kluk z Lučan o K. R. Fischerovi, starostovi města.

movie
17:30 ALFA | Kino Radnice

Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám – je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého.
 

eatre
19:00 LEGENDA O LESÍCH A LIDECH | Divadlo

Představení se s velkým úspěchem odehrálo v Praze v Žižkovském divadle a na národní přehlídce ve Volyni. 

sun
19:16 ZÁPAD | Slunceempty


movie
20:00 LÉTO | Kino Junior

Leningrad, začátek osmdesátých let. Neoficiální hudební scénou hýbají místní následovníci Lou Reeda, Iggyho Popa, Bowieho nebo Talking Heads. Patří k nim i mladý Viktor. Když se setká se svým idolem Mikem a jeho krásnou ženou Natašou, začíná léto plné hudby, přátelství a zakázané lásky. Film o začátcích skutečných kultovních kapel Kino a Zoopark měl premiéru v hlavní soutěži festivalu v Cannes, zatímco režisér Kirill Serebrennikov trávil čas v domácím vězení v Moskvě.
 

music
20:00 DOCTOR VICTOR | Rampa

Předkapela AC/DC, top06 české Eurovize 2018, žádné efekty a kytarové krabičky!

movie
20:00 PREDÁTOR: EVOLUCE | Kino Radnice

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou.

 

ition
10:00-13:00 Dům Jany a Josefa V. Scheybalových

Nachází se zde turistické informační centrum, Památník manželů Jany a Josefa V. Scheybalových a Městská galerie MY.

ition
11:00-16:30 Muzeum hraček

Expozice se nachází ve čtyřech místnostech o ploše cca 90 m2.

Vystavované hračky jsou převážně z období od roku 1940 do roku 1989, ale najdete zde i starší.

sport
07:00-23:00 Hotel Břízky

Modení tenisová hala, dva kurty na squash, dva profesionální badmintonové kurty a indoor golf.
Venkovní sportoviště zahrnují antukové tenisové kurty, tréninkové fotbalové hřiště a fotbalové hřiště s umělou trávou s osvětlením.

sport
10:00-23:00 Lezecká aréna

V lezecké aréně je vám k dispozici půjčovna lezeckého vybavení a obchod s lezeckým příslušenstvím. K lezení bezesporu patří i hospoda s dobrým pivem a kávou.

sport
10:00-21:30 Bazén

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

sport
13:00-02:00 Bowling Live

8x závodní dráhy Brunswick, 5x kulečník, šipky, simulátory, stolní kopaná, vzdušný hokej, stolní tenis